DBS Posadzki Żywiczne Dekoracyjne, Posadzki Przemysłowe Kalisz Poznań Wrocław

Witamy w firmie DBS - Posadzki dekoracyjne i przemysłowe

Siedziba naszej firmy znajduje się w Kaliszu (woj.wielkopolskie). Rozpoczęliśmy naszą działalność, aby świadczyć dla Państwa kompleksowe usługi związane z wykonywaniem posadzek betonowych, posadzek marmurowych, betonowo-uretanowych.

Nasza działalność obejmuje szeroki wachlarz usług, m.in.takich jak: szlifowanie posadzek betonowych, polerowanie posadzek marmurowych, barwienie posadzek przemysłowych, czy renowacje posadzek betonowych.

Oferujemy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, zainteresowanych np.położeniem posadzki marmurowej, czy wykonaniem nowoczesnej posadzki uretanowej - jak i do właścicieli firm, przedsiębiorstw, placówek publicznych, czy kościołów, zainteresowanych np. czyszczeniem posadzki sklepowej, wykonaniem posadzki przemysłowej w zakładzie pracy, czy zabezpieczeniem posadzki dekoracyjnej.

Polecamy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z renowacją, w tym szlifowaniem, krystalizacją i impregnacją posadzek kamiennych (granit, marmur, lastryko, gres, itd.), zajmujemy się również usuwaniem starych posadzek żywicznych oraz zakładaniem posadzek przemysłowych - polecamy jedyne na polskim rynku amerykańskie posadzki uretanowe. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wiedzą, które pozwalają solidnie wywiązać się z każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia.
Działamy głównie na terenie południowej Wielkopolski, ale mamy zamówienia od klientów i firm zarówno z rodzinnej miejscowości Kalisz, jak i z takich miast jak: Konin, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Środa Wielkopolska, Poznań. W najbliższym czasie będziemy świadczyć nasze usługi, również dla klientów z Wrocławia i w pozostałych miejscowości regionu dolnośląskiego.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
adres

ul. Poznańska 45
62-800 KALISZ
wielkopolskie

phone

Zadzwoń do nas!